Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Betört a laptopom képernyője....

Betört a laptopom képernyője. Hogyan használhatom monitorral?

Figyelt kérdés
Van egy Lenovo laptopom, aminek nincs képernyője (be van törve). Szeretném monitorral használni, de nem jelenik meg a kép. A winchestert átraktam egy másik gépbe, hogy tegyek egy windowst, aztán vissza a Lenovoba. De nem tudom, hogy beindul e windows, mert képet nem látok. Próbáltam Fn+F4-nel átkapcsolni monitorra a képet, de semmi. Mi a teendő ilyenkor?

#képernyő #laptop #monitor...
2012. okt. 27. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia sajnos kölcsön adtam a varázsgömböm és így nem tudom a lenovo laptopod típusát megnézni
2012. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés:


Nekünk is törött a képernyője a laptopnak, mi csak egyszerűen beledugtuk a monitor csatlakozóját a laptopba és megjelent a kép, azóta is így használjuk.

Lehet, hogy nálad más probléma is van.

2012. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!