Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Total Commanderben hogyan...

Total Commanderben hogyan lehet fájlokat össze illeszteni?

Figyelt kérdés

4 fájlom van (az első három fajtáját nem tudom megmondani) az utolsó crc.

Tudna valaki segíteni?


2012. okt. 26. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Files -> combine files (magyarul nem tudom hogy van fordítva, a "Files" menüben alulról a hatodik lehetőség.
2012. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha együtt próbálom a négyet azt írja, hogy egyesével kell és csak a legelsőt. Hogyha úgy próbálom akkor azt írja, hogy a célfájlt nem lehet elkészíteni.
2012. okt. 26. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én most direkt kipróbáltam egy nagy fájllal. Szétvágáskor csinált belőle 30 db másfél megabyte-os fájlt 001 - 030 kiterjesztésekkel és egy .crc fájlt. Összeillesztéskor pedig ráálltam a legelsőre, rányomtam a "combine files" gombra és megcsinálta.
2012. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amikor azt írja, hogy a fájl összeillesztése minden ugyanilyen nevűvel az alábbi almappában, neked mi van kiválasztva? Nekem csak simán annyi, hogy c:/

Nekem az asztalon van mind a négy fájl.

2012. okt. 26. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
TotalCommanderben 2xkatt a .crc-n. A másik ablakba egyesíti a fájlt.
2012. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most sikerült valami. Kiválasztottam a c:/ nél hogy hol keresse. Ilyenkor az összeset kell egyesíteni, ugye?
2012. okt. 26. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Ha az asztalon vannak, akkor nem a c:\ a jó útvonal, hiszen az asztal egy külön mappa eleve. Keresd meg a fájlokat a TC-ben, vagy másold őket a c gyökérbe. A TC-ben rá kell állni a 001-es fájlra, a többit elvégzi összeillesztésnél.
2012. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De a c meghajtón keresztül meglehet keresni az asztalt.

C meghajtó-> az én nevem->asztal

Köszönöm a segítséget, most már talán menni fog. :)

2012. okt. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!