Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A total commanderben töröltem...

A total commanderben töröltem a local settingsetde valami nem müxik, mi lehet a gond? ( többi lent )

Figyelt kérdés
de nem mindent mert amit nem akart magától azt átugrottam, meg elkezdtem törölni a recyclert is de azt leállítottam 120% körül. és most egy két képet nem tölt be a gépem amit eddig betöltött. Ilyenkor mit csináljak, csak az újra telepítés oldja meg a problémámat?
2012. jan. 16. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

A Local settings egy rendszermappa, amire szükség van. Ha azt törölted vagy beletöröltél, számítani lehet arra hogy a rendszer instabil vagy működésképtelen lesz, például a következő indításkor.


Jobb esetben kérni fogja a telepítőlemezt a helyreállításhoz, és akkor javítja magát. Esetleg megpróbálhatsz egy rendszer-visszaállítást egy korábbi dátumra, bár az csak a programokkal van kapcsolatban.

2012. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagy felelőtlenség volt belefogni olyasmibe, amiről nem tudod, mi lehet a következménye. Nem tudom, a recyclert is minek kezdted TC-vel törölni, miért nem a Lomtárat üríted ki?

Szerintem be kellene állítanod a TC-ben, hogy a rendszerfájlokat ne mutassa, így nem tudsz olyan könyvtárakat vagy fájlokat törölni, amiket nem szabad.

2012. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hogy tudom a rendszert egy korábbi időpontra visszaállítani, amúgy köszi.
2012. jan. 16. 23:31
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek hozzá,egy ismerős mondta,hogy ami mellett felkiáltó jel van onnan törölhetek.Kevés vol a hely a hely a C-n :s
2012. jan. 16. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendszerfájlokat NEM törlünk! Ccleanert kell lefuttatni, az leszedi a felesleges .TEMP fájlokat.

A te Windows-odon már csak egy javító telepítés, vagy teljes újratelepítés segíthet.

2012. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel kell takarítani.

[link]

De könnyen lehet, hogy trójai ménes van a gépeden, az eszi meg a memóriát.

2012. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ismerősödnek mondd meg, hogy süsse meg a tudományát!

A felkiáltójel nem véletlenül van ott, arra figyelmeztet, hogy ha nem értesz hozzá, akkor ezt ne babráld!

2012. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,újratettem a gépet és megfogadom a tanácsokat;)
2012. jan. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!