Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebookkal mennyire lehet...

Notebookkal mennyire lehet napi szinten torrentezni? Ha fél nap kell hogy lejöjjön valami akkor bírni fogja a folyamatos működést? (Akksi nélkül, hálózatról töltve leginkább)

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2012. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, semmiben nem különbözik egy rendes géptől, csak kisebb. (Na jó, kicsit a hűtése rosszabb.)
2012. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 The Nuke ***** válasza:

Jaja.

Ugyan azt csinálhatsz vele, és ugyan addig, mint az asztali pc-kel. Főleg ha hálózatra van csatlakoztatva, és nem aksiról megy.

2012. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, reméltem. Asztalival elő szokott fordulni, hogy éjszaka is megy, nem tudtam hogy notebook fél napos folyamatos működésre hogy reagál hűtésileg meg úgy minden tekintetben.
2012. okt. 22. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Aksit benne lehet hagyni, biztonság kedvéért is. Amúgy meg simán bírják, mint egy asztali gép, célszerű az energiagazdálkodást jól beállítani, pl képernyő kikapcsolás, processzor teljesítményének levétele ha nem használja stb, és ha nincs terhelve akkor különösebben nem melegszik a gép, és nem is fúj hangosan a ventilátora.
2012. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Aksit benne lehet hagyni, biztonság kedvéért is."


Nem ajánlott, mert hamarabb tönkre megy.

Bár a legújabbak már erre vigyáznak, hogy ne töltsék túl, de nem mind, szóval jobb a békesség és kivenni nem nagy cucc.

2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Nem ajánlott, mert hamarabb tönkre megy."...általános tévhit manapság, de mindegy, akkor vegye ki.
2012. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint írtam manapság kevésbé jellemző, de még most is előfordul pár gépnél, hogy kicsit spórolnak az elektronikával.

Elég sok géppel találkoztam és szinte minden ismerősömnek van laptopja és bizony sajnos akik nem vették ki huzamosabb használatnál az akkut, hamarabb cserélhették le.

2012. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És arról mit gondoltok hogy csak azért venni egy laptopot asztali után mert ilyen még nem volt, és meguntam a sok vezetéket és egy kicsit kompaktabb dolgot szeretnék? Ugyanúgy akarok játszani néha (napi 1-2 óra), de tudnám néha hordozni is legalább
2012. okt. 22. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!