Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy újraindul...

Miért lehet az hogy újraindul a gépem magától, ha sokat használom? Ehhez a kérdéshez tartozik a másik is, mivel újraindul a gép, ezért elég sokszor áramtalanítottam úgy hogy kihúzom a gépház kábelét. Ezért elromlott.

Figyelt kérdés
Szóval elég sokszor előbb húztam ki a kábelt,mielőtt kikapcsolt volna,mert gyorsan újraindult.És hát megint ugyanaz a baja mint múltkor,hogy bekapcsol normálisan a gép,kijön a fekete ablak ,hogy rosszul lett kikapcsolva a gép stb...és hogy windows norm indítása meg ilyenek.Rendben ,utána rámegyek valamelyikre is,betölti a windowst,egy kattanást hallok és újra indul a gép ,és ezt csinálja állandóan,bármelyik opciót is választom a fekete ablakban.(Ezelőtt elvittük egy szakemberhez,és azt mondta hogy a hibás könyvtári fájlokat vagy miket kellet kitörölni ,és újrarakni,mert emiatt indítja újra.Jó is lett )De azt nem tudta miért indul újra a gép,amikor jó a gép...Nem igen akarom elvinni olyan sűrűn ,mivel 5e forintba kerül.És hogy nem-e tudnám valahogy megcsinálni.Valakinek ötlet?
2012. okt. 21. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Újraraktam a rendszert vagy huszonötször mert már nekem is minden megfordult a fejemben, hogy mi van ha attól.

Nálam akkor csinálta ezt mikor túlmelegedett a procim az alaplapon. Az ideg szétvetett. Megpucoltam a hűtést, vettem bele új tápot is biztos ami biztos alapon, azóta nálam ilyet nem művel a gép, lekopogom. Pedig ugyanazt csinálta szóról szóra az enyém is, mint amit leírtál. Túlmelegszik a géped szerintem, elképzelhető hogy a proci, vagy a táp, vagy mindkettő. A túlmelegedés hatására a táp "védőmechanizmusa" működésbe lép és ahogy leírtad kattan egyet majd leáll éppen azért hogy "ne verje le az automatát" a lakásotokban. Általában ilyenkor szokott így viselkedni. Én erre tippelek. Mivel nálam is detto ugyanez volt, mint amit leírtál.

2012. okt. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék az előzőhöz amit írtam, hogy én azért újratelepíteném az op.rendszert is hátha utána megszűnne a hibajelenség bár nemhiszem, de ne legyen igazam. Egy próbát megér s ha az újratelepítés után is ezt csinálja akkor csak az van szerintem, amit nálam is volt és amit leírtam, hogy a túlmelegedéstől kapcsolgat ki meg indul újra a géped. Onnan is veszem ezt, mert a kérdésed elején azt írtad sokat használod. Drukkolok hogy sikerüljön helyrehozni a géped.
2012. okt. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Én is remélem hogy sikerülni fog így :)
2012. okt. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!