Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A webkamera képét meglehet...

A webkamera képét meglehet osztani router-en keresztül egy másik számítógépre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 21:04
 1/5 algopirin ***** válasza:

Nem egészen egyértelmű a kérdésed de ha arra gondolsz a te web kamerádat más is lássa igen lehet pl. skype vagy msn ezek a legnépszerűbb kamerás chat programok az más kérdés hogy mennyire jók.

Neked is meg neki is lennie kell egy ilyennek és látjátok-beszélhettek egymással.


Ha csak magát a kamerát akarod hogy látszódjon "kívülről" az ip kamera az meg megint más.

2012. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én Internet nélkül szeretném megosztani. Ugy szeretném hogy rákötöm a webkamerát a másik fél gépére és én routeren keresztül rátudjak kapcsolódni valahogy az ő gépére, és a webkamerájára. de lehet hogy valami program kell hozzá.
2012. okt. 13. 21:16
 3/5 algopirin ***** válasza:
Hát elképzelhető van ilyen program ami sima csak belső hálón is működne, de az ip kamerákat mondjuk pont ilyenre találták ki csak az árban egy sokkal nagyobb kategória.
2012. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 algopirin ***** válasza:

Ip kamerában lényegében van benne egy mini számítógép amit vagy madzaggal vagy wifin összekapcsolhatsz a routerrel ha tudod a címét belsöhálon vagy akár neten keresztül látod a kamera képét egy "weboldalon" keresztül amit a kamera generál.

Ugyan ezt legfeljebb valami belsö hálózaton működő üzenő-chat programmal lehetne csak ami nem használ központi servert skype msn így mondjuk kizárt.

Régebben volt sok belső hálózatos üzenöprogram elképzelhető már ott tart akár videót is át lehet vele vinni, ez pássz vagy vársz vele hát van okosabb vagy rákeresel gugli a barátod :)

2012. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat
2012. okt. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!