Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyorsabb lesz a gépem, HA...

Gyorsabb lesz a gépem, HA windows 7 helyett XP-t rakok vissza rá?

Figyelt kérdés

windows 7 32 bit-es Professional Proci: Intel (R) Core (TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHZ 2.10GHZ RAM: 4. 00GB (2.67GB Használható) Videókari:Nvidia Geforce GT540M 1GB

Modell:Asus a53s k53sv

Eredetileg 64bit-es Home Premium volt rajta.Gyorsabb lenne ha Raknák rá az xp-t?gondolok itt játékokra, hogy jobban futnának?vagy vissza egy home premiumot?



2012. okt. 20. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Az XP csak 3,25 GB RAM-ot látna. Egy ilyen gépnek x64 Win 7 való.
2012. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> Gyorsabb lenne ha Raknák rá az xp-t?

Szerintem igen.

Nekem Core i3-2120-as processzorom és 4GByte DDR3-1333 RAM-om van. Határozottan gyorsabb a gépem XP-vel, mint Windows7-el! Gyorsabban bootol (gyorsabban is kapcsol ki), gyorsabban hoz létre PPPoE kapcsolatot, gyorsabban reagál a grafikus interfész, kevesebb processzoridőt zabál a torrentkliens, gyorsabban futnak a BOINC projektek munkacsomagjai, gyorsabban indulnak el a szoftverek, stb.


> gondolok itt játékokra, hogy jobban futnának?

Ööö... XP-re nincs DirectX10, meg 11. Az ezekre épülő újabb játékok nem működnének, csak a DirectX9.0c-re épülő játékszoftverekkel tudnál játszani.

Azt, hogy a DX9-es játékok XP-n, vagy Win7-en futnak gyorsabban, azt nem tudom megmondani...

2012. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!