Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows XP gyorsabb mint a...

A Windows XP gyorsabb mint a Win7?

Figyelt kérdés
Egy régebbi gép jobban visz egy játékot pedig a mostani gép mindenbem modernebb és szerintem az lehet a gond, hogy a régi gépen xp volt a mostanin meg win7.... videó készités miatt kérdezem... Ugy hallottam a win7 lefoglal 700 akármennyi megát a memóriából.,... nekem 2 giga ramom van de ebből gondoltam h ez a probléma.
2011. júl. 10. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy, semmi probléma nem lesz a Win 7-tel. Nekem is 2 GB RAM-om van, és tényleg igaz, hogy 700 megát eszik, de ez nem akadályoz meg semmilyen munkát. Sokkal gyorsabb mint az XP, és esztétikusabb is a kinézete :) Bár kinek ez, kinak az, maradok a 7-nél! :)
2011. júl. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Windows ThinPC-t.Ugyanakkora a gépigénye mint az XP-nek, de fejlesztése már Windows 7-es.Az oprend.hu -n le is lehet tölteni(ingyenes).És hivatalos rendszer ez!
2011. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában igen, kivéve ha nagyon erős géped van. Pl. ha legalább 4 GB memóriád lenne, akkor megfontolandó lenne a Win7, mert az XP legfeljebb 3-at tud használni. Így viszont használj inkább XP-t!
2011. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én inkább a Win7-et használnám

Az XP a Win7-hez viszonyítva olyan, mint a Ford T-Modell a mai Ford Focus-okhoz

2011. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak halkan megsúgom a Win 7 optimálisabban használja a memóriát. lehet többet de többet is nyújt. egyébként nekem 2 GB-vel simán el volt, most 4 GB tal (más proci) lényegesen többet nyújt ugyanazon használat mellet.(ugyan arra használom)tehát sokkal gyorsabban csinálja a csinálást :)
2011. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!