Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt megcsinálni?...

Hogy tudom ezt megcsinálni? Lent részletesebben

Figyelt kérdés
Leszedtem egy 7 gigás játékot és kéne olyan program amivel betömörítem de úgy hogy nem lesz rar vagy zip hanem ugyanúgymeglesznek a fájlok csak 1 dvd-re ráfér és amik bevannak tömörítve azok telepítés közben tömöríti ki magát.vagy úgyis jó hogy két dvd-sre lehet vhogy csinálni hogy kéri a msáodik dvd-t hamár az első nem kell .de hogy elhet ezt megcsinálni?
2009. aug. 7. 00:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb ha kétrétegű dvdre írod ki. Az 8,5Gb. Boltban 800Ft körüli. Egyéb helyeken 400Ft alatt beszerezhető.
2009. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jenci ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint sehogy.Ha már méretet csökkentel,akkor tömöríteni is kell és így lesz rar vagy zip.Én személy szerint az ilyen játékokat 2db dvd-re irom ki (olcsóbb,mint a két rétegű) és innen tömörítem ki,majd telepítem.
2009. aug. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tömörítsd be, Total Commander tud olyan verziót tömörítésre, ami darabol, és van egy összerakós .exe hozzá. Kiírod két lemezre, és voilá.
2009. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!