Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom felvenni az anonymo...

Hogy tudom felvenni az anonymous hackerklánnal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Felakarod bérelni őket?
2012. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szerdai Népszavában kell megjelentetned egy apróhirdetést a halálozási rovatban, amiben az áll, hogy 16 éves fiú 50 feletti urak társaságát keresi, plusz valamilyen elérhetőségedet: email, telefonszám. Fel fogják venni veled a kapcsolatot.
2012. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tökfejjel tuti hogy nem fognak szóba állni!
2012. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"anonymous hackerklán"


Na ezen jót nevettem. :D

Inkább sehogy, jobban jársz.

2012. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agyblokkoló válasza:
Nagyon hülye vagy mert az eszme nem pedig klán.És nem fognak neked pénzért e-mailokat és facebookat törni mert nekik nem ez a céljuk.Hanem ha jóban utána nézznél az egésznek akkor jóban tudnád hogy mi az értelme az egésznek.Akkor már rég halálgazdagok lennének ebböl én ismerek néhány tagot és valamelyik telyesen nem azt láttom belöle hogy Bp. a 2.kerbe laknak.
2012. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!