Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sz*rakodik a gép?

Miért sz*rakodik a gép?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy laptopot, kezdetben semmi baja nem volt, windows 7 operációs rendszer van rajta, aztán egy idő után el kezdett lassúlni. Nem tudom mi okozza . Ahogy bekapcsolom fekete képernyő jön be az egérmuatóval, ez megy kb 2-3 percig mire betölt a windows. Ez az egyik gond. A másik hogy a Google Chrome az első elindításkor vagy 2 perc után jön be miután rákattinottam. Ez normális? Mi ez vmi vírus? Vagy felesleges program? Próbáltam a futtatáshoz beírni h msconfig és korlátoztam az elinduló programokat, de semmi. Valami ötlet?

2012. okt. 5. 17:30
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Milyén vírusirtó van rajta?

van még elég (10-20gb) szabad hely minden partición de legalábis rendszeren?

Feladatkezelöben összesfelhasznaló folyamatánál nézted mi terheli le nagyon cpu t?

amugy elöre telepitet gépeknél sokszor telepakolják minden programal amik idövel "felörlhetik" a gépet

.

ha hardver hiba akor tán garanciáztatni kéne...

2012. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újra kellene telepíteni a Windows-t.
2013. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!