Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok a torrentezéss...

Ti hogy vagytok a torrentezéssel? El ítélitek vagy pedig használjátok, esetleg hidegen hagy?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem!:D
2012. okt. 3. 22:41
 1/8 Komplikato ***** válasza:
92%
Nem nagyon értem, miért ítélné el valaki a "torrentezést" leég modern adatmegosztási forma. Vagy te valamiért összekevered az illegális letöltéssel és megosztással?
2012. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

@Komplikato: +1.


A technológia maga nagyon jó és hasznos.

2012. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MaXXeGee ***** válasza:

Ismered az indián mesét?

A sas és a kutya esete:


A sas baromi magasan repül, és ezt a kutya qrvára leszarja ...


"Lopni" (az internet szabad világából a lehető legköltséghatékonyabban) beszerezni valamit manapság ugyanolyan dolog, mint levegőt venni, mindenki más formában csinálja, van aki szájon át szereti, van az orron, van aki a torkában levő csövön át ... én jobban szeretem a warez főrumokat, és a filepost szervereken elhelyezett minden visszatöltögetés igénye nélkül ténylegesen "ingyen" (vagyis egy őszinte köszönömért) megosztott tartalmat.


Akárcsak az itt megosztott "tudás" :) Gondold el, milyen lenne ha mindenkinek aki segítséget nyújt, 5 másik embernek kellene segítenie hasznos válasszal hogy elolvashassa azt amit neki írtak .. :) Na a torrent valami ilyesmi.

2012. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Leszarom nagyon magasról


Amíg a politikusok,bírók,ügyészek,bankárok és egyéb nagy befolyású "üzlet" emberek BILLIÁRDOKAT lopnak addig engem ne b*szogassanak azért mert leszedek alkalmanként játékokat torrenten keresztül ingyen.Ezzel nem okozok gazdasági világválságot,ők igen.Az én "bűnöm" hangyaf*szányi a fentebb említett "uraknak" a bűneihez képest,nem én miattam lakoltatnak ki rengeteg embert,nem miattam halnak éhen millióan tehát takarodjanak a jó büdös francba,ez az egész csak pénzharácsolásról szól,mintha nem kapnának elég pénzt a játékfejlesztők


Az meg egy másik dolog hogy esetleg olcsóbban kéne adni a játékokat és talán akkor többen vennék meg...de a színvonalat se ártana növelni,mert oké hogy a grafika az kítűnő de attól még maguk a játékok sz*rok,mindenhol csak ész nélkül lövöldözni kell de nem nagyon jönnek már ki érdekes játékok ahol esetleg gondolkozni is kell

2012. okt. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Torrentről szedtem le szinte mindent.. photoshop, simsek vagy ezer féle zene, meg rengeteg program.. ha valami kell, egyből az isohunt-ra megyek (mert oda még regisztálni sem kell).. Szeretem mert nem kell rá ezreket költeni.. de van, hogy leszedek valami b.romijó számot/albumot, és utánna bűntudatom van.. :/
2012. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"utánna bűntudatom van.. :/"


Ilyenkor lenne jó, ha az ember könnyen és viszonylag olcsón meg tudná digitális formában is venni egyenként a számokat.

Illetve ilyenkor illik elmenni a boltba és megvenni CD-n vagy ahogy épp kapható.


Sokat töltök le én is, de amióta aktívabban torrentezem (elég régóta), több játékot vettem meg a boltban, mit korábban. Az igazán jó játékokra pár ezer Ft-t érdemes rákölteni. Ilyenek voltak pl a Steam-en keresztül a Counter-Strikeok (összes, a GO is, a megjelenés előtt pár nappal olcsón), vagy a Burnout Paradise. Ez megvolt torrentről is, de nem sajnáltam érte azt a 3000 Ft-ot amibe került.


Másoknak is ajánlom, hogy az ilyen cuccokat, amik tényleg jók és megérik az árukat, vegyék meg a "kipróbálás" után. Talán kicsit javulna az "illegális letöltés" híre.

2012. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5. vagyok.

Hát igen.. ha dolgoznék, és lenne fizetésem akkor simán megvenném, de más pénzét nem szeretném erre költeni.. De teljesen egyet értek veled..

2012. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden nap torrentezek, ha másért nem is, de a seedelés miatt mindig megy a háttérben az utorrent.
2014. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!