Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel jobb az AMD Phenom II...

Mivel jobb az AMD Phenom II X4 965, mint Intel Core i5-3570K?

Figyelt kérdés
Az intel az nagyjábol 3x annyiba kerül...játékoknál melyiket ajánljátok, ha a pénz is számít??? Elmennek azok a játékok AMD vel is???

2012. okt. 2. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"200FPS nem mindegy"...azért elég elvetemült dolog csak ilyenek miatt kib@szni 2x annyi pénzt.
2012. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" Van 1 játék,amihez mehet korlátlan FPS. Phenom II X4-el lesz pl 1500 körül (ha jó a VGA) I-5 el 1700 is lehet. 200FPS nem mindegy."

Aha, és mégis mi a jó büdös francot számít 200 fps olyan horribilis számnál amit se a szemed nem tud érzékelni, se a monitor megjeleníteni?

2012. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Úúú nézzetek már utána,hogy miért kell a nagy FPS. Mindenki azt mondja,amit te mondtál Hart. 60 FPS-t érzékel a szemed blablabla,de ha csak 60 FPS-ed van,akkor a laggot is észlelni fogja a szemed,ami "nagyon kellemes". Amúgy képzeld Intel huszár,hogy Intelre váltottam,azaz Core 2 Duo és nem ér annyit,mint az 64 X2. Mindegy nekem is Phenom II X4-em lesz vagy ha több pénzem lesz,akkor Core I-5 azt leírom,hogy melyik hogyan teljesít a játékoknál. Minél több FPS,annál jobban megy a játék.
2012. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Úúú nézzetek már utána,hogy miért kell a nagy FPS."

Ismersz, mégis ezt írod? Nehéz lehet a felfogásod.


" Mindenki azt mondja,amit te mondtál Hart."

Akkor ugye mindenki hülye, és te tudod jól ugye?


"Amúgy képzeld Intel huszár"

Látom a múltkoriakat nem fogtad. Én sokkalta inkább vagyok AMD-s mint "Intel huszár". Ettől független még ha az AMD kapcsán állítasz baromságot akkor kijavítom.

2012. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!