Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez most mi a jó ég lehet? Vmi...

Ez most mi a jó ég lehet? Vmi lehúzós cucc?

Figyelt kérdés

Kaptam két üzenetet az EL GORDO LOTTERY-től.

És ez olyan lehúzós,átverős cucc,mert még vmi űrlapot is csatoltak mailben stb. Ilyesmi szöveggel és még többel.


Feladó: International Award Dept.

Hivatkozási szám: WB/2012/0018

Tételszám: BC-00067/5808

Tárgy: Szerencsés nyertes


Rendkívüli DE EL GORDO


Örömmel tájékoztatjuk Önt, a kedvezményezettet, akinek a levél címzettje, hogy megvannak a várt eredmények amelyeket a mi nemzetközi promóciós nyereményjáték programunk tartott 2012 szeptember 18-én. Az eredmények 2012 szeptember 20-én lettek közzétéve. Ezt a programot úgy tervezték, hogy elősegítik és előmozdítják a nemzetközi részvételt a mi nagy tétű spanyol nyereményjátékunkban.( NEMZETKÖZI LOTTO BIZOTTSÁG) A programban szereplő nevek az ANDALUCIA VISTA SA által benyújott lista alapján lettek kiválogatva, együtt egy csoport emberbarát, humanitárius szervezet, segítségével A ipari és kereskedelmi kamarák és más országok magas jutalékkal támogatják játékunkat Spanyolországban. Számítógépes kiválasztási rendszer az összes programba benyújtott névből Önt sorsolta, a név jegy száma 58268 az 1. kategóriában, és az elnyert összege €815,950.00 ( NYOLCSZÁZ TIZENÖTEZER KILENCSZÁZÖTVEN EURO), A biztonsági fájlszám a győztes állítás BLCH/2012/0018. A biztonsági szám a nyereményhez : BPMES/2012/0038., ahhoz, hogy képviselve legyen nálunk kérjük vegye fel a kapcsolatot DON LUIS JOSE külügyi vezetővel a VITALICIO SEGUROS CO. S.A. –tól. TEL: 00 34 632 709 050 FAX: 00 34 917 692 646, Email: vitalicio_seguros.company@madrid.com így minden szükséges ellenőrzés végrehajtható lesz a banki átutaláshoz.


(Mikor elolvastam kb. úgy néztem h mi ez a jó ég.xd)


2012. szept. 30. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Átverés. Törölni, elfelejteni...
2012. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is kaptam és rajtam kívül más is ugyanezt az üzenetet, ugyanezzel a jegy számmal, stb. Ne foglalkozz velük. Átverés!!! Bár nem értem mire jó ez hogy elkérik az adataidat aztán eltűnnek!! :/ Meg elvileg közzé van téve. Hát én sehol nem találtam a nevem....
2012. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!