Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-ra feltehetek olyan...

Youtube-ra feltehetek olyan videót ami még nem jelent meg?

Figyelt kérdés
Azt letiltanák? (okt. 2.án jelenne meg)

2012. szept. 29. 17:46
 1/7 algopirin ***** válasza:

Nem tiltják le ha a te "tulajdonod".

Amúgy meg nem kéne hidd el nem jó ötlet ha valamihez hozzájutottál amihez nem kellett volna és warezpistikét akarsz játszani, az nem így működik.

2012. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miként? O.o ez egy szám, amit letöltöttem, és lefordítottam, ami meg a saját fordításom, csak a zene nem.. jobb lenne ha megvárnám a másodikát?
2012. szept. 29. 18:28
 3/7 algopirin ***** válasza:

Kérdésedben ott a válasz is "csak a zene nem".

Megjelenés előtt ha kiszivárogtatsz olyat amit nem kéne azért szokás a normálistól egy kicsit jobban begorombulni és még meg is fingathatnak nem is kicsit.

De ha mindenképpen a baj kell akkor csak tedd azt nyugodtan...

2012. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
töltsd fel! próbáld meg ;) szerintem nem fogják törölni.. (saját tapasztalatból mondom :D )
2012. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább megvárom a keddet. :) lehet, hogy nem lenne belőlle semmi, mert más is feltette, de azért ez az együttesnek sem jó.. (és a kedvencem.. :))
2012. szept. 30. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
hát a fiókodra rossz hatással lesz. nekem is fenn volt egy zene megjelenés előtt egy héttel, addig nem piszkálták, de mikor megjelent, egyből szerzői jogok miatt letörölték, és ugye ez meg is látszik a profil állapotán utánna, hogy figyelmeztettek.
2012. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, másodikát megvártam.. így is letiltotta.. De, hogy mért?! O.o
2012. okt. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!