Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linuxos rendszer alatt miért...

Linuxos rendszer alatt miért nem tudok normálissan lejáttszani egy Youtube-s videót sem?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve van a laptopomon Linux Mint13 operációs rendszer. Opera webböngészőt használok. Egy héttel ezelőtt leszedtem Operához frissítést. Azóta Youtuben a videókat, Facebookon a képeket, és egyébként is minden oldalt nehezen, lassan, vagy egyáltalán nem olvas be. Videók beakadnak össze vissza.

Felraktam Firefox-ot, meg utána Chromiumot is, de azoknál is ez a helyzet... Utána Operához leszedtem a legújabb plugin-eket, frissitettem az op. rendszert is, az Adobe Flash Player-t is a legújabbat telepítettem. Nem változott semmi.

Valakinek valami ötlete?

Előre is köszi!



2012. szept. 28. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a böngésző környékén kell keresni a problémát.


Wifin netezel? Ha igen, próbaképpen csatlakoztasd kábellel a gépet a routerhez. Ha a fent leírt problémák nem szűnnek meg, akkor lehetnek szoftver-, böngésző-, plugin-gondjaid.


Ha kábellel nem jön elő ez a probléma (amit valószínűnek tartok) akkor a wifi környékén kell keresni a hibát. Talán a szomszédod is beállított egy wifi-routert ugyanarra a csatornára, mint te, és most összeakad. Talán más eszköz is van a lakásban ami interferenciát okozhat. Sok minden lehet.

2012. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bedugtam a kábelt, apám asztali gépénél van a router. Most nincs gond. Minden megy simán. Lehet akkor majd átállitok pár dolgot a wifis beállitásoknál. Igaz jelszóval védett a hálózat de attól még lehetnek zavarok.

Köszi a választ!!

2012. szept. 28. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a linux mint 9-el már azóta ezt csinálja, amióta adobe a 10.akárhányas frissítést kiadta.Az volt a gond, hogy frissítetted a flash-t! Rakd vissza a régit és tiltsd le a frissítést!!!
2012. szept. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!