Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újra a gépem,...

Miért indul újra a gépem, leállításkor?

Figyelt kérdés

A windowsban leállítom a gépet, de ahelyett, hogy kikapcsolna/leállna, újraindul a gép.

Windows újratelepítés már volt, szóval a windows hibát ki lehet zárni.

Ha újraindulás után még mielőtt eljutna a boot-ig, hosszan nyomom a kikapcsoló gombot, akkor is újraindul, kikapcsolás helyett. Táphibát is ki lehet zárni, másik táppal is ugyanez a jelenség.

Szóval várom a tippjeiteket, találgatásaitokat.


2012. szept. 26. 20:30
 1/7 anonim válasza:
Asztali géped van ?
2012. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érintkezési hiba, alaplapot nézesd meg szerintem, úgy érzékeli a leállítás által küldött jelet, mint az újraindításét
2012. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, asztali.
2012. szept. 26. 20:49
 4/7 tamasoft ***** válasza:
Ház kapcsoló gombok az alaplapba jól csatlakoznak ugye?
2012. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól, nem nyúltam hozzá, s a helyén van minden, az imént ellenőriztem. Lehetséges, hogy alaplap hiba?
2012. szept. 27. 15:34
 6/7 tamasoft ***** válasza:
Igen, lehetséges!
2012. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a bekapcsoló gomb van beragadva,elromolva azért még nem kell az egész gépet(alaplapot) kicserélni.
2012. nov. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!