Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a laptopom? Help!

Nem indul a laptopom? Help!

Figyelt kérdés

amikor elinditom fekete háteren ez jön be:


ctr+alt+delete restart


ha megnyomom ujraindul és ugyan ezt írja ki, nem jön be semmi ezen kívül, mit lehet tenni?


azután írta ezt ki miután már csak 11g maradt szabad helyként és tömörítettem a C-t.


ujra lehet így telepíteni?



2012. szept. 22. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs máshogy nem is fog működni, csak ha újra telepíted az oprendszert. Adatmentés egy live lemezzel meg tudod oldani.
2012. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs semi érdekes rajta, én csak az miatt aggodom hogy így hogy nem jön be semmi ujra lehet-e telepíteni.
2012. szept. 22. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg hajrá! Telepítsd!
2012. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem rétek hoZzá haverom tesZi ujra. hogy megy ez hogy be se jön a windows? menni fog így vagy már nézhetek is egy uj gépet magamnak?
2012. szept. 22. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Haver ha ügyes, megoldja. Nem feltétlenül kell új gépet venni. Bár mondjuk felmerül a kérdés, hogy ha nem értesz hozzá, akkor miért birizgálod a meghajtó tömörítést?
2012. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam olyan ez mint egy file tömörítése, kisebb helyet foglal aztán enyi, de ugy látszik ezt jól elbasztam...
2012. szept. 22. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!