Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egyszerre több...

Hogyan tudok egyszerre több képet törölni a képek mappából? Windows7.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A.) Megnyitod a mappát. A mappa hátterénél megnyomod az egeret. Nem engeded fel! ÉS húzod, megjelenik egy négyzet. Amelyik kép benne van a négyzetben azt kijelölted. Jobb gomb / Törlés v. Delete gombbal törölsz

B.) Kiválasztod az első törölni kívánt képet. Bal gombbal rákattintasz (fel is engeded). Majd lenyomod a SHIFT gombot. Szintén bal gombbal kattintasz az utolsó képre amit törölni akarsz. Az eredmény: a két kép között kijelöl minden képet. A törlés jobb gombbal v. delete-tel ua. mint az A esetben

C.) Lenyomod a CTRL gombot, nyomvatartod és rákattintasz a kijelölni kívánt képekre (olyan sorrendben ahogy tetszik) Ekkor kijelölődnek és a már leírd módon törlöd őket.


Mindezek után felmégy a google-re és keresel egy kezdőknek szóló windows cikket, leírást, könyvet!

2012. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű. Béna vagyok az tény, de talán a korom az oka. :)
2012. szept. 20. 10:20
 3/6 A kérdező kommentje:
És véletlenül abban nem tudnál segíteni, hogy hogyan tudok kivenni egy mappát a másik mappából (véletlenül beletettem) és a többi mappa mellé sorakoztassam?
2012. szept. 20. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyitsz két fájlkezelőt. Egyikben megnyitod azt ahol a mappa van, a másikban pedig ahova szeretnéd tenni. Majd katt bal gombbal a mappára (nem engeded fel), és áthúzod oda ahova szeretnéd tenni.
2012. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis plusz: [link]
2012. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó, köszi szépen! Ez sem volt egy nehéz művelet. :)


KÖSZÖNET a linkért is!

2012. szept. 20. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!