Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pendriv-o...

Miért van az, hogy a pendriv-om mindig azt írja ki, hogy írásvédett? Eddig kettőt vettem és mind a kettő elromlott. Nem tudok róla törölni és másolni sem. Mi lehet a probléma? Nem akarok egy harmadikat is venni. A számítógéppel van a baj?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ki kellene próbálnod egy másik számítógépen és rögtön választ kapnál a saját kérdésedre,

ha azon is rosszak a penjeid,akkor egyértelmű,hogy kukába valók,

2012. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
ha az oldalán van egy pöcök, akkor tedd át a másik állásba.
2012. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Állandó virusvédelmed van?

pendire van pár "kedves" virus

2012. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy hónappal ezelőtt ugyanez volt a problémám egy garanciális TDK pendriveval. A legelső alkalommal tudtam rá fájlokat másolni, de aztán már se másolni nem engedett rá, se törölni nem engedte, sőt formázni sem engedte. Visszavittem az üzletbe, ahol minden gond nélkül leformázták. Amikor hazaértem, ugyanaz volt a helyzet, mint mielőtt visszavittem az üzletbe. Gyorsan kipróbáltam a lányom laptopjával, ott minden OK volt. Erre újratelepítettem a Windowst és láss csodát, azóta semmi gond a pendriveval, mert hogy nem is azzal volt a gond.
2012. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!