Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a laptopommal?...

Mi lehet a baj a laptopommal? Hogy lehetne rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Mikor bekapcsolom akkor az a fekete felületen lévő szöveg jelenik meg hogy pl: Windows normál módú indítása, csökkentett módú indítás, stb...

Miután bekapcsolódik, és az Asztalon lévő ikonok közül bármelyikre rá akarok kattintani, elkezd az egész "vibrálni" .(Az ikonok megjelennek, majd eltűnnek(a másodperc tört rész alatt), szaggat az egész)

Ha véletlenül meg tudom nyitni a böngészőt, és meg akarok nyitni egy oldalt, akkor folyamatosan "újranyitja", mint ha töltene, és használhatatlan lesz.

Nem tudom mi lehet a baja. Nem hinném, hogy vírus, már egy csomó vírusirtót kipróbáltam, nem találtak semmit.


2012. szept. 6. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem is talalnak,ha mar valamit elrontott a rendszerben,akkor nem is talaljak meg,az egyetlen jo dolog ha cserelsz Windows-ot.Ha mar ilyen figurakat csinal,akkor biztos hogy virus.
2012. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!