Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen csak a filmekben van,...

Ilyen csak a filmekben van, vagy a valosagban is kivitelezheto?

Figyelt kérdés
Lattam egy sorozatban egy olyat, hogy feltortek egy egyetem adatbazisat, es beletettek valahogy egy diakot, hogy ugy tunjon mintha ott diplomazott volna. Megfordult a fejemben, hogy valaki aki nagyon ert a sz.gepekhez meg az internethez meg nem tudom meg mihez vajon ezt a valo eletben is meg tudna csinalni? Ha igen az nem tul fair azokkal szemben akik becsulettel tanulnak, hiszen gondolom 3-4 evnyi egyetemi tandij toredekeert le lehet fizetni valakit hogy ezt csinalja meg...Raadasul vannak olyan szakok ahonnan gyakorlatilag ugyanannyi hasznalhato tudassal jossz ki mint amennyivel bementel (bufeszakok), semennyivel. Mit gondoltok errol?

2012. szept. 5. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Megcsinálni meg lehet, viszont vannak olyan iratok, amik nyomtatásban is, vagy csak abban szerepelnek az egyetemen, és azt nem lehet annyival pótolni, hogy titokban regisztrálod magad.
2012. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jo csak erted ez olyan szempontbol erdekes, hogy mundjuk valaki tegyuk fel beleirja az oneletrajzaba hogy itt meg ott vegzett. Keri a munkaltato a diplomajat, a palyazo pedig hazudik valamit hogy miert nem tudja azt prezentalni. Erre a munkaltato felhivja az egyetem tanulmanyi osztalyat, ahol beirjak a nevet a keresobe, es mivel ott beleraktak, oda van irva hogy igen, 2011ben diplomazott mondjuk. Nyilvan egy ilyen jellegu ellenorzesnel a TO-s neni nem keresi vissza az osszes leadott esszejet meg dolgozatat a csalonak, csak valami kozponti adatbazisban ellenoriz.
2012. szept. 5. 13:29
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:
Nálunk magyarországon hekkerkedni sem kell, csak jóban lenni a dékánnal.
2012. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Technikailag természetesen megoldható. Persze nem úgy, mint a filmekben, hogy megnyom két gombot és bejutott.

Viszont értelme nincs sok, mert az ember hamarabb célt ér, ha az egyetem vezetőségénél pár borítékot csúsztat a megfelelő emberek zsebébe.

2013. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!