Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen netbookot...

X.Lolii kérdése:

Szerintetek milyen netbookot vegyek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy jövőre elvileg kolis leszek és szeretnék 1netbookot.

Internetezésre, szövegszerkesztésre, film nézésre használnám.

Szeretném ha a memóriája minimum 2 GB-os lenne, windows lenne rajta és 6 célzás akumlátora lenne :))

Légyszi írjátok ötleteket!

Max ár 130.000 Ft

Előre is kösziii :))



2012. szept. 3. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
én a hardveraproról venném, de a laptop.hu-t, valamint az extremedigital kínálatát is megnézném.
2012. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"szövegszerkesztésre, film nézésre"


Akkor inkább ne netbookot, hanem rendes laptopot nézz, mert a kis kijelzőn öngyilkosság a szöveg szerkesztés és ráadásul ennyiért márt korrekt laptopokat is kapni!

2012. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek nagy igényeid, ennyiért én is inkább egy belépő szintű 15 colos laptopra szavaznék.
2012. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az uccsónál ott a pont, a netbook semmire sem jó, amúgy is leáldozóban van, a laptopok zabi gyerekének hívják az okosok.

Egy belépő szintű laptop 100-ért rengeteg van és sokkal többre képes mint a netbook.

2012. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) lebeszéltetek a netbookról :)
2012. szept. 4. 18:32
 6/6 Mr.okos ***** válasza:

Ha netbook-ot akarsz akkor ez ajánlom:


[link]


nekem is ez van és meg vagyok vele elégedve. Ez játékra nem jó csak netezésre filmnézésre, zenére, meg jegyzetelésre. Nagyon játék nem megy rajta max ilyen egyszerű játékok. Ezt megkaphatod már 70.000.- ért is akár. Ha játékra kell, vagy komolyabb dolgokra akkor Notebook(laptop) kell neked. Javaslom hogy nézz körül itt:


[link]


Itt az aktuális netbookok/notebookok fenn vannak elemezve (videóval is)

2012. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!