Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen netbookot vegyek?...

Milyen netbookot vegyek? (több infó lent)

Figyelt kérdés

Szóval tervezem h.veszek egy klassz kis netbookot..

Azért netbookot, mert egyrészt nagyon tetszenek, az én minimális "használati igényeimnek" kb.meg is felelnek+nincs is most pénzem egy sokat tudó komoly notebookra:(

Jelenleg van egy 4 éves ASUS A3Hf laptopom..Működik,de azért vannak vele már kisebb-nagyobb gondok.Ennek 1GB a memóriája amúgy.


Amire a netbook-ot használnám: internetezés,chat(MSN),gépelés-szövegszerkesztés, online(flash)játékok.Szóval nem kéne egy "erőgép"..


Nézegettem az ajánlatokat,de "elveszek" köztük.

Asus EEE netbookokat nézegettem,de nem tudom mennyire érik meg az árukat.

30-55.000/60.000Ft körüli összegben gondolkodom..(vaterán pl.találtam 30.000ért egy megfelelőnek tűnőt,bár nem tudom mennyire biztonságos ott venni ilyesmit).

Dell minilaptopok is tetszenek..Bár ezek picit drágábbak.

Ki mit javasol?Tapasztalatok?


2010. jún. 29. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és néha online filmnézésre is használnám:D
2010. jún. 29. 16:31
 2/5 A kérdező kommentje:
+torrentezés.
2010. jún. 29. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Acer Aspire One.

Mindenre jó, amit leírtál.

2010. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv.


J&W minix laptop: a belseje ugyanaz mint a többi márkásnak + erre 2 év garancia van, az Acerre pedig csak egy!

10.2col, N270, 2GB, 160GB, webkamera stb.

De az ára a lényeg: olcsóbb mint a vetélytársai!


[link]

2010. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
msi wind ;)
2010. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!