Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatnám el a...

Mennyiért adhatnám el a Facebook oldalam? 40E lájkos. Napi 500 like megy rá.

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy kedvenc oldaluk stb.

Egy képre átlagosan 200 - 900, vagy több ájk megy ..

10 lájk/5ft az jó ár? De egyesek aztmondják, hogy 100.000ft alatt ne adjam el ..

Ötlet?



2012. szept. 3. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem ér 1 fillért sem.

Mégis milyen valós értékei lennének a likeoknak !

2012. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig igen is sokaknak sokat ér ez első. Sokan akik fel akarják futtatni az oldalukat vagy terméküket stb. nem akarnak várni éveket, hogy összejöjjön egy halom like vagy nem értenek hozzá, nincs kedvük foglalkozni vele. 100.000 Ft simán megér, sőt csak a megfelelő embert kell megtalálni.
2012. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülye aki ilyen hülyeségre költ,hisz ez csak játék,szórakozás ugyan már.....Megnézném ki az elvetemült akinek ennyire van felesleges pénze ilyen hülyeségekre :D
2012. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem vennék oldalt ennyiért, de utolsó most nem azért :D van egy 40E lájkos oldal megveszed 100ért... reklámozol rajta valami szar terméket 50ért :D két hülye tuti akad aki megveszi, már be is hozta az árát
2012. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok !

Itt van egy kis olvasnivaló arról hogy miért nem hiteles a sok like !

[link]

2012. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Add nekem...pénzt nem adok...sorry...:S
2012. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!