Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Facebookon,...

Okoska:) kérdése:

Hogyan lehet Facebookon, rajongói oldalt csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet csinálnék én is egyet, valamiről, csak nem tudom hogy hogyan kell. Olyanokra gondoltam mint ezek pl.: One direction - Magyar rajongók *-* ; idézetekk. :] ; ~Vicces Képek~ ツ.. Olyat szeretnék mind ezek. Legalábbis küllemre.. Remélem érthető.. Gúnyolódó választ nem kérek..köszönöm.:)

2012. aug. 30. 22:50
 1/6 anonim válasza:
Drága, annyi ilyen oldal van már, hogy a nemlétező tököm ki van tőlük.
2012. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy mennyi oldal van, hanem hogy hogyan lehet csinálni! ;)
2012. aug. 31. 21:29
 3/6 anonim válasza:
Akkor megmondom neked azt is, csak engem ne zaklasson senki, hogy likeoljam! ;) Belépsz a profilodba és ott van egészen lent alul, hogy oldal létrehozása, utána csak kiválasztod a megfelelő kategóriát, azt csak te tudhatod hova illik jobban. És egy-két beállítás még az adminisztrációs felületen majd ha kész az oldalad és kb. ennyi. De 1000000 ilyen kérdést tettek már fel egyébként, meg tudod a Google a barátod! ;)
2012. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja meg a Facebook kezdőlapján is ott van az "oldal létrehozása" lehetőség, csak lépj be.
2012. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Azt még megjegyezném, hogy ezt az oldalt azért találták ki, hogy kérdést tegyél fel, amire majd akik tudják gúny nélkül válaszoljanak. Akik esetleg nem szeretnék megnézni a google-ba, vagy nem találják. köszönöm.

2012. szept. 1. 00:59
 6/6 anonim válasza:
Oké, na csak mondtam, amúgy sok bunkó válaszadó van itt regisztrálva. Na mind1, sikerül reméljük! :)
2012. szept. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!