Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netbook vagy táblagép?

Netbook vagy táblagép?

Figyelt kérdés

Gimnazista lány vagyok, elsősorban internetre és word-re (vagy egyéb szövegszerkesztő programra) lenne szükségem.


A kérdésem az lenne, hogy egy táblagép (nem túl drága fajta, 4.0 Androiddal) elég lenne-e nekem erre, illetve mivel androidos, windows-on ugyanúgy meg lehetne-e jeleníteni a szöveges fájlt vagy konvertálni kell valamit? Ha meg lehet jeleníteni konvertálás nélkül akkor milyen szövegszerkesztő program kell a táblagépre?

És táblagépből, milyen fajtát érdemes venni? 10"-osnál kisebbet nem szeretnék.

Vagy jobban megérné egy netbook 80.000 ft körül?


2012. aug. 31. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Előnyök hátrányok? Mindkettőnél.
2012. aug. 31. 14:14
 2/9 anonim ***** válasza:
netbookot. a táblagépen nehézkes a gépelés.
2012. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hátránya az érintő kijelző,ha szöveget akarsz szerkeszteni akkor nagyon gagyi tud lenni ez a megoldás,de ha olyat veszel amihez van billentyűzet,vagy van lehetőség klaviatúrát csatlakoztatni,akkor máris van laposod (de az attól függ h menniyt szánsz rá).amúgy a win 8 használható lesz táblagépeken is,ezért a microsoft officcel se lehet szerintem gond.
2012. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lindmayer ***** válasza:
a szövegszerkesztés miatt legalább a netbook nagyon erősen ajánlott
2012. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az érintőképernyő nem lenne gond, gondoltam veszek hozzá olyan tokot amiben van billentyűzet is. És szerintem a táblagéppel olcsóbban is úsznám meg. Vagy nem?

Igazából az én szívem a tábla felé húz, de hiányolnám a windows-t. A windows 8-at pedig még annyira sem ismerem mint az androidot. :/

2012. aug. 31. 14:39
 6/9 anonim válasza:

[link]

na? 2az egyben hogy tetszik?:D használhatod táblagépnek, érintős, de netbookként is.


teszt.hu/news.php%3FnewsID%3D1190&imgurl= [link]

2012. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

bocsi előző vagyok rosszul másoltam be a linket

[link]

2012. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van kiegészítő billentyűzet, de pl 7" szöveget szerkeszteni még így is kínlódás. Egy 10" tablet kiegészítőkkel pedig (és ez még mindig kis kijelző) bőven több mint egy laptop.

Most mindenki a tabletet majmolja és mivel szűkös a keret sokan csak egyet választhatnak, de azok akik iskolai célokra tabletet választanak azok nagyot szívnak, jobban mondva a szüleik, mert ugye vehetik utána a laptopot is.

2012. szept. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!