Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Táblagépre hogyan töltsek le...

Táblagépre hogyan töltsek le játékokat?

Figyelt kérdés

A google play weboldalán szeretnék letölteni,de amikor rákattintok a Telepítés gombra, kiírja hogy "én még nem használtam ezt az alkalmazást(a fehér bevásárlótáska alkalmazások) eszközén ezzel az email fiókkal." És van ott egy OK gomb, ha rákattintok akkor kilép.

Nem tudom a táblagépet csatlakoztatni a géphez mert nincs hozzá adatkábelem. És nincs a gépben ilyen kódleolvasó sem. Honnan tudnék így letölteni játékokat? Android marketről tudok de azok gagyik. Autóversenyzős érdekelne mint pl az asphalt6. És még azt akartam megkérdezni hogy androidos telefonra való játékok működnek táblagépen is?



2012. aug. 20. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Tableten lepj be a google playbe es keresd meg azt a jatekot ami erdekel hanem talalod akkor az nem megy a gepeden vagy egyeb okokbol nem tudod megvenni, ekkor a webes felulettel se mennel semmire.

Milyen a tableted?

2012. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!