Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen PSP- konzolt vegyek a...

Milyen PSP- konzolt vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik gép a jó,hol lehet olcsóbban vásárolni? Szabad használt gépet venni? Milyen memória kártya kell bele? Fontos a memória kártya? le lehet tölteni játékot a nettről vagy mindig megkell vennem a játékokat töb ezer Ft-ért? Bármiben tud valaki segíteni nagyon megköszönöm,semmit nem értek ezekhez,lemaradtam aPS2-játéknál és ezt nem értem,csak azt tudom hordozható játék. Köszönettel. Fiam beteges sokat ülünk orvosi-rendelőbe,szükség lenne egy hordózható játékra,elüsse az időt.

#PSP #játékkonzol #milyen játék a jó?
2012. aug. 27. 22:09
 1/2 anonim válasza:
A legújjab és a legjobb is a PS Vita bár ez elég drága de megéri a pénzét. Memóriakártyát kell bele venni mert a játékokat csak arra tudja lementeni a maga fia. És a játékokat is meg kell venni kemény pénzért. De ha nem a PS Vitát veszi hanem valami régebbi PSP-ét akkor azokra elvileg le lehet tölteni már játékokat és nem kell megvenni.
2012. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha csak PSP kell és nem PS Vita akkor szerintem 3004-est vegyen.
2012. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!