Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy küldjek el albumba...

Hogy küldjek el albumba gyűjtött (23) fényképet a fiamnak?

Figyelt kérdés

Telefonnal készült képek,amit felraktam a gépemre,Nokia Suite-re. Ezekből a képekből raktam albumba a fent említett 23-t.

Segítene valaki,hogy küldhetném el egy másik gépre? Az én tudásom nem terjed eddig...53/F


2012. aug. 5. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy emailt címet (mondjuk gmail), és a Fiad e-mail címére küldd el őket. Az email írásnál lesz olyan, hogy melléklet csatolás. Ott egyszerre kiválasztod a 23 fényképet és elküldi. Ha kiírja, hogy ezek meghaladják a 25mb-ot, akkor egyszerre max 10 képet küldj el egy email-ben. Remélem segítettem.
2012. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pobléma,hogy nem jövök rá,hogy kell mindet egyszerre kiválasztani,...illetve/vagy a csatoláshoz a Nokia Suite-ből nem tudom az albumot kivenni/áttennni.
2012. aug. 5. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát az a gondod, hogy nem tudod "kiszedni" a Suite-ból a képeket. Nekem is Nokiám van és az elején én is szívtam ezzel a progival, aztán nem is használtam. Egyszerűen rádugom a telefont a kábellel a gépre, felismeri mint meghajtót és leszedem róla a képeket és a zenéket és így is rakom fel őket. Ha így szeded le, akkor te mented el ahova akarod és akkor csatoláskor is meg fogod találni, betallózod és már küldöd is...
2012. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt anno megcsinálta a Fiam,hogy a gépre is rakja...

a problémám a végén már "csak" az volt,hogy nem mint albumot,hanem "x" db képet kültem volna.


Ezt nem tudtam:(de ma a melóhelyen fiatalabbak segítettek)

Ha több kép van,akkor egyre rákattintok,...majd ctrl a -val jelölöm ki az összeset. Ez nem ment.

2012. aug. 6. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!