Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy virusirtó feltelepitése...

Egy virusirtó feltelepitése okozhat fekete halált?

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy valaki ajánlotta nekem a kingsoft nevű virusirtót (ami inkább virusgenráló lehetett)mert letöltöttem, megnyitottam, és én tényleg azt hittem hogy egy jó virusirtó mert csak jót irtak róla, de a feltelepités 3sec-ig tartott és az idő alatt én azt hittem hogy felrakja rendesen de mint kiderült csak a virust rakta rá. Ezutaán a telepités után egyből újraindult a gép és azóta is minden bekapcsoláskor egy fekete kép fogad. Segitsetek! Nem lehet valahogy az adataimat megmenteni?
2012. aug. 26. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy be tudsz lépni


F8-al lehet belépni ha jól tudom mindegy hogy xp vagy win 7

2012. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
oké!
2012. aug. 27. 00:44
 13/16 Hazardteam ***** válasza:

Esetleg próbálj kiírni egy Avira Antivir Rescue CD-t, vagy más hasonló CD-ről bootolható vírusirtót: [link] Bootolj be és kövesd az utasításokat. De Hiren's Boot CD-n is van egy rakás ilyen jellegű vírusirtó. Sokuk egy Bootolható "miniXP" alatt fut. Beteszed a CD-t, kiválasztod a miniXP-t, pár másodperc alatt feláll az ideiglenes rendszer, a menüjében megtalálod a vírusirtókat.


Itt is van pár: [link]

2012. aug. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, de már megoldottama problémát , visszaállt az egész!! :D
2012. aug. 27. 15:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban oldottad meg a problémát?
2012. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ő hát nem, mert bebotoltam egy xp-cd-t és amikor megkérdezte hogy szeretné -e formatálni vagy visszaállítsa az eredeti helyzetbe? én meg ugye nem szerettem volna már leformatálni ha van más lehetőség, beírtam hogy a c-be szeretnék visszamenni és újraindult bejött h windows és mondom onnantól már remek volt minden! :) amúgy haverom is segített dxdx ( vagy ink ő csinálta meg)
2012. aug. 29. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!