Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy virusirtó feltelepitése...

Egy virusirtó feltelepitése okozhat fekete halált?

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy valaki ajánlotta nekem a kingsoft nevű virusirtót (ami inkább virusgenráló lehetett)mert letöltöttem, megnyitottam, és én tényleg azt hittem hogy egy jó virusirtó mert csak jót irtak róla, de a feltelepités 3sec-ig tartott és az idő alatt én azt hittem hogy felrakja rendesen de mint kiderült csak a virust rakta rá. Ezutaán a telepités után egyből újraindult a gép és azóta is minden bekapcsoláskor egy fekete kép fogad. Segitsetek! Nem lehet valahogy az adataimat megmenteni?
2012. aug. 26. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hivatalos oldalról töltötted le?
2012. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát nem tudom www.kingsoftsecurity.com nem tudom mennyire hivatalos :/ annak látszik még ott is lehetnek virusok
2012. aug. 26. 23:38
 3/16 A kérdező kommentje:
2012. aug. 26. 23:39
 4/16 A kérdező kommentje:
meglehetne oldani hogy ne kelljen leformázni?
2012. aug. 26. 23:46
 5/16 anonim ***** válasza:

Szép kis hamis oldalt


Itt van a hivatalos honlap: [link]


Boot menübe betudsz lépni?

2012. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen és aztán?
2012. aug. 26. 23:58
 7/16 A kérdező kommentje:
addig múködik persze csak az nem jön már be hogy windows, csak ugye ami minden bekapcsoláskor megszokott jelenni az elején az az alap hogy kiirja hogy asus és utánna van még időm a bootba belelépni
2012. aug. 27. 00:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Két megoldás van:


Valamelyik ismidet megkéred hogy írja ki a Norton Ghost progit CD-re.Ezután erről bootolsz.Ezen belül vannak vírusírtó programok amikkel eltávolíthatod a vírusokat a merevlemezedről de akár adatmentést is végezhetsz


A másik megoldás pedig hogy kiveszed a merevlemezedet,elviszed az egyik haverodhoz.Beteszitek a gépébe az meg rányom egy vírusírtót

2012. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb dolgot persze elfelejtettem


Be tudsz lépni csökkentett módban?

2012. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jaaa! mert hogy ezen keresztül igy belehet? eltudod mondani hogy hol?
2012. aug. 27. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!