Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam, egy Sony psp slim-et,...

Kaptam, egy Sony psp slim-et, de töltőm nincs hozzá. :s. Hogy hol kell tölteni? Meg milyen töltő kéne hozzá? .

Figyelt kérdés
.Előre is köszi! (mivel lány vagyok, így nem igen vagyok számítástechnika zseni.xd)

2012. aug. 25. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Nos először is a pap slimet itt kell tölteni. [link] Látod? azt a kis sárga mélyedést? az x kocka háromszög meg a kör alatt oda kell be dugni :) a psp-d töltőét. A töltő így néz ki --- [link] [link] szerintem innen rendeld meg ennél olcsóbbat nem találsz csak vaterán meg stb bár onnan nem érdemes rendelni mert például rendelsz hozzá egy játékot nem bolt tól személytől és az küldhet neked egy üres tokot is a postás meg nem adja oda amíg ki nem fizeted nem mondja azt hogy itt van ha kell vedd meg ha meg nem akkor visszaviszem :(
2012. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocs bocs ne az apródos oldalról rendeld meg hanem innen [link] komolyan nincs ennél olcsóbb
2012. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!