Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz DVD+R-re...

Miért olyan nehéz DVD+R-re formátumú DVD-re file-okat kiírni?

Figyelt kérdés
Nem értem DVD-R-re a gépem meg az író programom (Nero 9) akadály nélkül kiírja rá a file-t. DVD+R-re egyszerűen nem akarja és a DVD-nek meg semmi baja. Próbáltam olyan DVD írót programot nézni ami elvileg foglalkozik DVD+R-re való írásával, de valamiért az se akarja DVD+R-re kiírni a file-t amit ki szeretnék írni rá. Mi lehet a probléma?
2012. aug. 24. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"Próbáltam olyan DVD írót programot nézni ami elvileg foglalkozik DVD+R-re való írásával"


Ez meg egyáltalán nem az íróprogramtól függ, hanem a DVDíródtól....

2012. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:

Először is, mint jelent az, hogy nem akarja? Hibaüzenet van?

Másodszor, próbáld másik lemezzel. Ha azzal sem emgy, másik gyártó lemezével.

Olyan íróval nem találkoztam soha, ami csak DVD-R-t vagy csak DVD+R-t írt volna, pedig 2003 óta használok DVD írót.

2012. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen először is mind 2 választ. Annyit fűznék hozzá összegezve a dolgot.Majd lehet utána nézek magának az írónak van-e olyan ami hasznosabb volna. Egyébként meg igen Pl a Nero teljesen új áruházból vett DVD-re kidobja mikor írni szeretnék vele és ez csak DVD+R-nél hogy rakjak be olyan lemezt ami üres és használható holott amit beraktam az teljesen jó írható DVD és egyből ki is dobja. Próbáltam már 1-2 másik fajta gyártótól mind-re ugyanezt írja ki ez a poén ebbe. Tudom én is,hogy nincs olyan író ami csak egy félét írna ki ezt jó magam is tudom csak hát nem értettem mi, vagy honnan származik a hiba oka, mind1 majd megnézek később egy másik írót mint Hardware.
2012. aug. 25. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!