Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Left 4 dead 2 kódót hogy...

Left 4 dead 2 kódót hogy tudok beírni? Ezt a lépést végig csinálom : Select Options > Keyboard/Mouse. Enable Allow Developers Console és utána le kéne nyomnom ezt a gombot: Press '~' to activate the console

Figyelt kérdés
Meg is teszem de semmit nem hoz fel h tudjam hova írni... videót is néztem róla az alapján is próbáltam megoldani de úgy sem sikerült. miért? nem tudjátok?
2012. aug. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyar billentyűzeten úgy nem is fog működni. Futtasd a programot -console kapcsolóval, ha elő akarod csalogatni. Utána a kozolban már egy >>bind "blablabla" toggleconsole<< paranccsal tudsz hozzá általad is elérhető billentyűt rendelni.
2012. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi sikerült :)
2012. aug. 22. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi de hogy kell előhívni akkor a consolt? én is ezzel kínlódok már napok óta hogy hogyan kell előhívni mert miután telepítettem bejött de nem volt rá szűkségem most mindent megcsináltam amit írtak de nem tudom azzal az egy gombbal előhívni tehát akkor hogy kell?
2013. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak azt nem érte hogy mi az a console kapcsoló
2013. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!