Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma vettem egy új gépet de...

Ma vettem egy új gépet de játék közben magától elkezd "pittyegni" egy ideig utána meg abbahagyja, de utána játékon kívül is csinálta rövid ideg mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Túlmelegedik?

2012. aug. 9. 14:38
 1/5 Hazardteam ***** válasza:
Néd meg aidával a hűmérsékleteket ilyenkor. elindítod (még játék előtt) az Aidát, rákattintasz a "számítógép" ikonra, majd azon belül az "érzékelő" ikonra és ott fogja írni. De ilyenkor, ha ott vagy, "minizd" le, indítsd el a játékot és várj míg nem elkezd pittyegni. Játssz tovább egy kicsit, majd amilyen gyorsan csak tudsz, lépj ki a játékból és válts át a háttérben futó Aidára és nézd meg a hőmérsékleti adatokat.
2012. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Aida64-et, s nézd meg terheléskor hány fokra melegszik a gép. A BIOS-ban be lehet állítani , hogy mekkora hőmérsékletnél jelezzen, lehet hogy túl alacsonyra van állítva. Az is lehet, hogy szarul van rajta a hűtő a processzoron.
2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

alapból az alaplap 40C a merevlemezek 50C


játékból kiléptem mikor pittyeget a végén már csak 60C volt.akkor most állítsam át?

2012. aug. 9. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
BIOS-ban nézd meg mennyire van állítva a hőmérséklet határ.
2012. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hazardteam ***** válasza:
Alaplap és winchester? ez jó meg minden, de Processzor/VGA/Táp hol marad?:)
2012. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!