Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egyetemet...

Szerintetek milyen egyetemet válasszak?

Figyelt kérdés
Játék készítéssel szeretnék foglalkozni, igazán még nem tudtam eldönteni, hogy melyik részével, mert érdekel a programozó és a modellező része is. (Ezzel kapcsolatban is írhattok, hogy melyik éri meg jobban.)
2012. aug. 20. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Programozni tudsz? Milyen nyelven és szinten? 3DS Max mennyire megy?
2012. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nemrég kezdtem el tanulni a Pascal nyelvet, a 3dsmax-ot nem nagyon ismerem

de azt hallottam, hogy a bme-n az alapoktól kezdik a programozást

2012. aug. 29. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Pascal azért nagyon alap, az még, ha megerőltetem magam, nekem is menne. Nem tudom, hogy mi igaz abból, hogy az alapoknál kezdik. Lehet, hogy igaz, de lehet hogy nem. Ha igaz, akkor meg kegyetlen matek kell hozzá, mert akkor viszont ott haladás van becsülettel. Emelt 4-5ös matek szerintem kell simán. 3ds Max meg a modellező részéhez kell a dolognak.
2012. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Am emelt matekos vagyok és 4-es voltam tavaly év végén. :)
2012. szept. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!