Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolát/egyetemet...

Milyen főiskolát/egyetemet válasszak?

Figyelt kérdés
Nincs elképzelésem mi legyek, mivel foglalkozzak. Az általános iskolát végig kitűnően végeztem és most a gimi 1. osztályát is é végére sikerült szín5re hozni. Mit gondoltok?Régebben volt hogy orvos, tanárnő akartam lenni, de most már tényleg nem tudom. Irodában szeretnék elhelyezkedni, de ne tudom, ehhez milyen foglalkozások jók. Előre is köszönöm!
2011. aug. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most fejezted be az elsőt akkor erre még bőven ráérsz.
2011. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 1000 munka van amivel irodában dolgozhatnál, szóval ez alapján nem lehet semmit mondani.


Ha elmondanád milyen tárgyak érdekelnek, akkor talán le lehetne szűkíteni a kört..


amúgy ha elsős vagy akkor még úgyis meggondolod magad párszor, sztem csak harmadikban érdemes elkezdeni gondolkodni ezen.

2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon a vonalon tanulj tovább, ami érdekel és amiben jó vagy. Ennél okosabbat nem lehet mondani, mert te sem osztottál meg sok mindent.
2011. aug. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!