Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolát/egyetemet...

Milyen főiskolát/egyetemet jelöljek meg? Nagyon sűrgős 1-1 tanács

Figyelt kérdés

mindenből jó vagyok(4-es 5ös)kivéve matek(2) kámia,fizika földrajz(ezeket már nem tanulom)

kiemelkedően semmiből nem vagyok jó és nem is érdekel kifejezetetten semmi ,mármint nem tudom mi legyek ha nagy leszek.

tesiből és rajzból vagyok a legjobb(sportolok és kreatív vagyok)


2011. febr. 13. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne menj egyetemre.
2011. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel semmi, akkor ne menj egyetemre/fősulira. Keress vmi OKJ-t inkább.
2011. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem se, eddigre már ki kellett volna alakulni valami konkrét elképzelésednek..
2011. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vesztegesd el az államilag támogatott féléveidet. Ne jelntkezz sehova, ha semmi célod nincsen. Keress valami érdekes OKJ-s képzést.
2011. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenképpen jelölj meg valamit, mert jövőre megváltoznak a ponthatárok, 2013tól pedig már kötelező lesz az emelt szintű érettségi.... Aki most nem jut be az később csak 2x ilyen nehezen fog...:/

Biztos van valami hobbid.. Mi az, ami érdekel?

2011. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg mindenképpen jelölj meg valamit, mert jövőre megváltoznak a ponthatárok,"


- És nem fognak embereket felvenni, vagy mi?


"2013tól pedig már kötelező lesz az emelt szintű érettségi.... Aki most nem jut be az később csak 2x ilyen nehezen fog...:/ "


- igen; annak, aki utána érettségizik. Jelenleg kötelező egy nyelvi érettségi, de senkitől nem várják el (kivéve ha felvételinél kötelezőként van kikötve), aki még akkor érettségizett (pl. 20 éve), amikor még nem volt kötelező.


Jó volna már a rémhírterjesztéssel felhagyni, és a dolgoknak elkezdeni utánanézni.

2011. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

imádok utazni,szeretem az összes létező sportot,szeretek olvasni,szeretem az állatokat,jó a kézügyességem,szeretek a természetben lenni,kreatív vagyok


nem szeretnék betegekkel foglalkozni,sokat egyhelyben ülni,olyan helyre kerülni ahol sokat kell magolni tanulni,

2011. febr. 13. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Turizmus és vendéglátás vagy esetleg idegenvezető?
2011. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!