Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, Windows XP...

Melyik a jobb, Windows XP vagy a Windows Vista?

Figyelt kérdés

ne írjátok azt hogy windows 7.mert felrakom és nem birja tovább a gép 1 hétig.. felraktam a windows xp -t na evvel megyeget de nem tudom hogy most jobb-e lenne a vistával

Tulaj:

Dual Core Processzor (2 Cpus) 2,2GHZ

3GB RAM

1GB VIDEO KÁRTYA(DDR3)



2012. aug. 19. 21:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a winchesterem 4 részre van osztva.van egy 100 giga(ez a op rendszerhez) van egy 40 gigás(film) van egy 80 gigás(friss programok meg stb..) meg van egy 30 giga egyébnek.. és arra szoktam rakni a op rendszert amin mindig is volt. a C:/t leformázom és enniy.
2012. aug. 19. 21:54
 12/13 A kérdező kommentje:

amugy általában Mozzila.. vagy dokumentumok amikor megakarok valamit nyitni...vagy egy programot megnyitok és az egész gépre kiírja hogy nem válaszol..:)olyankor ctrl+alt+del és új feladat:explorer.exe

olyankor ..az egész gépp frissül

2012. aug. 19. 21:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem csodálkozom rajta hogy ilyen gondok vannak :D


Nem kell 100 GB az op rendszernek,főleg az XP-nek nem.Bőven elég 30 GB de még sokat is mondtam.Legyen egy rendszerpartíciód és még egy a többinek.2-nél több partíciót nem érdemes csinálni


A fontos adatokat írd ki DVD-re vagy másold át másik merevlemezre utánna rakd újra rendesen az egész gépet,a programokat úgyis letudod tölteni.Az oké hogy a 100GB-es részt leformázod meg újrateszed és a többivel mi lesz?Azok ugyanúgy maradnak a hibáikkal együtt


De ha nem akarod újratenni az egészet akkor legalább egy lemeztöredezettségmentesítést csinálj


A te gépeden ilyen problémáknak nem kéne lenniük mert nem egy gyenge masina(ahhoz képest)

2012. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!