Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az írja, a monitor: Input Not...

Az írja, a monitor: Input Not Supported. Segítene valaki visszaállítani? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy program, amin el volt csúszva a kép és azt mondták, ha állítok a felbontáson lehet jó lesz. 1280*1024-en szokott lenni, de én ennél kicsit kisebbre állítottam, de 1024*768-nál nagyobbra. (Nem tudom pontosan melyikre tettem.) Elmentettem, ekkor a monitoron elment a kép, és egy ilyen szöveg megy rajta körbe-körbe: Input Not Supported . Ezután újraindítottam a gépet, és odáig működik a kép, hogy "Windows betöltése", aztán újra elsötétül és jön a hibaüzenet. Rámentem a csökkentett módra, hogyha talán visszaállítom 1280*1024-re akkor megjavul, de semmi. Utána normál módon ugyanúgy nem működik. Most is csökkentettről írok.Ez attól lehet, hogy változtattam a felbontáson? Tudnátok segíteni? Nagyon fontos lenne. köszönöm szépen. :)

2012. aug. 16. 11:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy mikor a "Windows betöltésénél" elmegy a kép, a gép ugyanúgy megy tovább, mert azt az üdvözlő hangot.
2012. aug. 16. 11:16
 2/10 A kérdező kommentje:
* Mert azt az üdvözlő hangot hallom. :D
2012. aug. 16. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanabból a menüből, amiből a csökkentett módot választod, válaszd inkább a VGA módot, és akkor rendesen el fog indulni, de 640x480-as felbontáson. Utána állítsd be a monitorod natív felbontását, és az meg is fog maradni.
2012. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A csökkentett módot akkor választom ki mikor elindul. Ott van 3 féle csökkentett mód és a normál. Mi az a VGA mód? Légyszi írd le lépésenként. Köszi. :)
2012. aug. 16. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Mint említettem, a VGA mód annyit jelent, hogy 640x480-as felbontáson fog indulni. Pont az ilyen hibák kijavítására létezik. A képen pirossal bekarikáztam:


[link]


Magát a menüt úgy érheted el, hogy bekapcsolás után rögtön elkezded nyomkodni az F8 billentyűt, amíg meg nem jelenik. De ezt nyilván magadtól is tudod, ha el tudtad indítani csökkentett módban.

2012. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


n itt arra mentem rá ,hogy kisfelbontású kép engedélyezése, mert nem találtam a VGA-módot. De itt is elmegy a windows indításáig és kész. Akkor?

2012. aug. 16. 12:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig akkor jónak kéne lennie.
2012. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még próbálgatom és ha nem sikerül, hát marad a szerelő. :S Azét köszi a segítséget!
2012. aug. 16. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért a szerelő még korai. Ha sehogy nem megy, akkor csökkentett módban szedd le a video drivert, és telepítsd újra. Talán attól resetelődik a felbontás, de ez videokártya- és driverfüggő.
2012. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Radeon x1300/x1550 Series van. És ez az egész attól van, hogy átállítottam a felbontást vagy csak véletlen egybeesés?
2012. aug. 16. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!