Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Photoshop, Lightroom. Laptop...

Photoshop, Lightroom. Laptop + egy külső monitor képszerkesztéskor? Nagyon kényelmetlen, vagy asztalit vegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Vonz a hordozhatóság! Kényelmetlen úgy dolgozni, hogy a laptopomra rákötök egy jóval nagyobb, "jóképű" monitort?:)
2012. aug. 14. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonlókkal foglalkozom én is, és a PC + monitornál vizuális szempontból jobb a laptop+monitor, hiszen majd kétszer akkora a felhasználható terület. Pl. én úgy használtam, hogy az egyik kijelzőn a vászon kapott helyet, a másikra pedig a menüket, eszközöket és egyéb modulokat raktam. Persze egy közepes laptop áráért már egy jó minőségű PC-t kapsz. De kényelmetlennek nem kényelmetlen, sokkal inkább hasznos. :)

2012. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
huuuuuu köszi a választ! Már azt hittem hogy senki se fog válaszolni :/ Akkor marad a laptop, szerinted 15,6 vagy 17 colosat vegyek? :) ment a zöld kéz!
2012. aug. 16. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire szeretnéd ha hordózható lenne a készülék. Nekem 17 colos van jelenleg, de néha bánom, hogy nem kisebbet vettem. Tapasztalataim szerint, ha sokat kell vinned prezentációra, tárgyalásokra a gépet, akkor vegyél kisebbet, viszont nagy monitorral(minimum 24 col), ha viszont csak otthon használnád akkor mehet a nagyobb laptop, szintén nagy monitorral. :D
2012. aug. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hasznos válasz!
2012. aug. 19. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 15,6"-os laptopot használok... Akármilyen laptoptáska, de akár egy ilyen fajta hátizsák is megkönnyíti a cipekedést, Sokat "mozgok" így muszáj a laptop!


Az eszköztár? Háát nekem igazából belefér a 15,6"-ba, de néha vannak gondjaim (nem sok, csak néha), viszont már komolyabb szerkesztésekhez már lehet tényleg nem lenne elég... Én csak ezért nem vennék 17"-ost, egy külső monitor viszont lehet tényleg jó lenne.

2012. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!