Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy véletlen...

Miért van az, hogy véletlen szerűen miközben pl: játszom, elsötétül a képernyő majd, visszajön, de a játék fekete marad illetve az éppen futtatott videó (youtube) is?

Figyelt kérdés
Gondolom a videokártyával van valami, de nem tudom, hogyan tudnám kijavítani a hibát.

2012. aug. 11. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:
miután visszaáll nagyjából a rend, jobb alul megjelenik egy kiírás hogy videó kártya hibát észlelt de sikerrel helyre állt minden..vagy valami ilyesmi(természetesen nem állt vissza mert a leírtak történnek utána)
2012. aug. 11. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni a videókártya driverét.
2012. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nvidia geforce n9600 gt - m van. nem tudom, hogy kell.találtam egy setup cd-t, de ha elindítom és rákattintok hogy MSI LiveUpdate Online akkor nem történik semmi,csak behoz egy oldalt ami azt írja ki hogy "oops...The page you are looking for could not be found." kérlek segíts
2012. aug. 15. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

nem biztos de lehetséges az is, hogy valami vírus ráment a gépedre ami a videókártyát támadja

ennek az az eredménye ha ki is tudod irtani a vírust(már ha az a baja) akkor is mivel mehanikailag sérült a videókártya így csere de az is lehet hogy más a baja de a probléma akkor is csak cserével oldható meg

nekem nem olyan régen a gép azt csinálta bekapcsoltam a gépet és 10 percen belül a kép elment és csak akkor jött vissza ha a gépet fullra leáramtalanítottam és 2-3 órát úgy hagytam és 10 perc múlva megint kikapcsolt ki lett cserélve a videókártya és már nincs is semmi baja a gépnek csak a csávóka aki kicsrélte a cuccokat egy szar hangkártyát is tett bele :@

2013. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!