Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen lassú a gépem?...

Miért ilyen lassú a gépem? Segítség!

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon lassú netezés közben. és ha bekapcsolom az utorrentet nagyon el kezd szaggatni.


Leírom mim van.


Alaplap: MSI P35 neo

Proci: INTEL Core2 Quad Q6600

RAm: 2x2Gb

Videokártya: Ati Radeon HD 4600 (1024 Mb)

Wincsi: Western Digital 2TB SATA Caviar Green hdd

Táp: Energon EPS-750W


Rendszer: Windows Xp Eternity v2 SP3

Directx: 9.0c

Vírusírtó: Avast


HD Sentinel nem ír hibát a vincsin.

Nem tudom fontos lehet e még valami.

Segítsen valaki!!!


2012. aug. 12. 21:02
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:

Mert ilyen f*st telepítesz rá: "Windows Xp Eternity v2 SP3"


A géped elhajtana egy 64-bites Windows 7 -et is röhögve, legalább az látná a teljes memóriamennyiséget a gépedben és gyorsabb is lenne.


De ha már ennyire ragaszkodsz az XP -hez legalább gyári változatot használj, ne ilyen taknyolt vérpistike kiadást.

2012. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tamasoft ***** válasza:
54%
Próbáld a feltöltést az utorrentben a feltöltési sávszélesség 90%-ra korlátozni. Ez sokszor megoldás.
2012. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fel tenném én a windows 7-et de nem találok sehol Drivereket a neten
2012. aug. 13. 17:47
 4/11 P.O.C. ***** válasza:

Érdekes, ez pl. az alaplap és Google barátod második találata:

[link]


Ez pedig a VGA és az első találat:

[link]


Mivel kerested te, Rex felügyelővel? :D


Ezek amúgy w7 64-bites driverek, a 32-bitest nem is érdemes felrakni a sok memória miatt.

2012. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tamasoft ***** válasza:
Ez egy kérdés most? Mihez nem találsz win7 drivert pontosan? (alapból a win7 önmagának is megtalálja a driverek 99%-át, csak azért kérdezem...)
2012. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és azt nekem honnan kellene tudnom hogy megtalálja? különben is ahogy irtad csak a 99%-át hátha pont az enyém az az 1%
2012. aug. 13. 18:35
 7/11 A kérdező kommentje:
P.O.C. köszönöm. nem tudom én be irtam hogy MSi p35 neo drivers és semmi ilyesmit nem talált... vagy nem vettem észre. 2x már volt fent win7. de akkor egy haldokló félben lévő vincsin és egy 300as táppal. lehet hogy nicns hozzájuk köze de telepítés után pár órával mind a 2x kékhalál lett és nem is állt helyre. ezt az ugy nevezett "sz*r xp-t évek óta használom. és több gépre is fel telepítettem már és senki nem panaszkodott...
2012. aug. 13. 18:39
 8/11 A kérdező kommentje:
és milyen windowst töltsek le? ultimat, Home Premium, vagy Professional? nCore-ról töltöm le.
2012. aug. 13. 18:48
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

kb tökmindegy csak MSDN verzió legyen.

Win7 változatok összehasonlítása:

[link]

2012. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tamasoft ***** válasza:
52%

Okulásképp, vagy szórakoztatásképp bemásolom privát levelezésünket a kérdezővel, (függetlenül attól, hogy igazam volt e vagy sem, ezt döntsék el a nyájas olvasók):



"és azt nekem honnan kellene tudnom hogy megtalálja? különben is ahogy irtad csak a 99%-át hátha pont az enyém az az 1%"



tamasoft:

Onnan kell tudnod a driverekkel kapcsolatban, hogy felteszed a win7-et, netre dugod, ezután automatikusan megkeresi az illesztő programokat. Egy-két eszköznek nem találja meg esetleg, de az eszközkezelőben meg tudod nézni ezeknek a listáját. Ekkor már csak annak a 2 eszköznek a driverét kell megkeresned, ami valljuk be nem egy nagy kunszt.


Lajoska100:

kicsit visszavehetnél az arcodból. nagyon nagy segítség volt amit írtál. inkább csendben maradtál volna.


tamasoft:

Azért próbáltam segíteni, hogy mit csinálj... De ahelyett hogy kipróbálnád inkább ugatsz velem, ráadásul úgy hogy nincs is igazad.

Tudod mit: olvass utána a windows 7 könyvében, akkor rájössz majd mit kell csinálni, de ne itt a gyakorin szórakoztasd azokat, akik tényleg segíteni szeretnének. Hozzászólásaid szerint gondolom egy kisfiú lehetsz, de mindenképpen még általános iskolás, aki nem tanult meg viselkedni.

Szóval tanulj még sokat, és kevesebbet gépezzél, mert ilyen kis pökhendi paraszt maradsz.


Lajoska100:

de mivel nem használtam még win7-et igy honnan kellene ezt tudnom okos gyerek? szüljem ki a kis ujjamból? kicsit elvagy szállva magadtól nem gondolod? semmi hozzá értő választ nem adtál csak lököd a hülyeséget.ha nem értesz hozzá jobban jársz ha meg sem szólalsz.


tamasoft:

Olvasd vissza a hozzászólásokat. És gondolkozz el milyen modorban levelezel vagy kommentelsz idegenekkel, ismeretlenekkel.


Lajoska100:

én tisztában vagyok azzal amit írtam, veled ellentétben. olvasol valahol egy kis információt. és beirogatod ide nekem hogy okosnak nézzél ki. felejtsél el és mást zaklassál a hülyeségeddel.


tamasoft:

Nem információt írtam, hanem véleményt. De többet nem válaszolok már, tényleg hagyjuk..."

2012. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!