Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassú lett a gépem takarítás...

Lassú lett a gépem takarítás után. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kitakarítottam a gépemet mert nagyon poros volt.Utána be akartam kapcsolni és nem tudtam mert kikapcsolt mielőt betöltött volna.Ezt eljátszotta vagy 4-5 alkalommal aztán megint szétkaptam mégeszer megnéztem a procin a hűtőt jol van e a helyén és utána bekapcsolt.Na de azóta elég lassú főleg a netes játék.A w.o.t-al szoktam játszani és egyáltalán nem tudok.Alig tudja betölteni a pályát ha meg bejön akkor is úgy szaggat mint állat.A lag eddig 20körül volt most1-2!!!a ping érték 50-60 körül mozgott ami most 300-ig felment!!Lehet hogy a proci meg a hűtő közötti zsír kevés?Mert láttam hogy van a kettő között valami szürkés zsír ami most elég kevés volt hogy szétszedtem meg én is letöröltem egy kicsit a kezemmel.Szóval lehet ez a baja?Vagy ha valakinek van ötlete mi a gond akkor megírja?THX.Jah még annyi hogy az alaplap hőmérséklete az 47C a proci meg 70-73C-körül van alpjáraton.Az egy picit magas nem?Úgy tudom olyan 50C-körül kéne lennie.
2012. máj. 3. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a zsír, az hővezető paszta. Szerintem nem kellett volna letörölni, csak ha újrapasztázod utána. És ugyan úgy tetted vissza rá a hűtőbordát? Szerintem pasztázd újra.
2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: Nem 100% hogy paszta, lehet, hogy tényleg zsír.
2012. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Újrapasztáztam a procit de a hőmérséklete nem változott.Még annyit,hogy van a gépen everest home ami ki írja a gép adatait.Biztos ti is ismeritek.Na ott a memóriához azt irja ki,hogy TRIAL VERSION.Ez miért van?Mert amúgy érzékeli a gép mind a 4GB memóriát.Szóval a helyzet változatlanúl nem jó.A játékom még mindig nem megy.Lement egy vírus írtó meg egy spybot amik nem találtak semmit.Igy még most még tanácstalanabb vagyok.
2012. máj. 4. 15:28
 4/4 anonim válasza:
Otthon takarítás, ecsettel, porszívóval = ESD = Géphalál. Valamit kisütöttél valmelyik áramkörben. Ha leszedted a procik is kézzel az gyakorlatilag azonnal meghalt mint látszik. Nyertél egy beutalót egy új gépre. Gratula. Ha meg akarod kímélni magad az ilyen kiadásoktól akkor nézz utána mi az az ESD / EPA és hogy tudsz ellene tenni....
2012. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!