Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD Sempron 3200+ 1,8Ghz...

Viktorinhoo kérdése:

AMD Sempron 3200+ 1,8Ghz procim van Asrock n68c-s ucc alaplappal, van a biosban olyan opció ahol lehet húzni a proci teljesítményét 2,5ghz-ig ha jól emlékszem, csak nem tudom meg e tegyem vagy inkább haggyam úgy ahogy van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 18:50
 1/3 cianidetil ***** válasza:
a Sempron nem tuning proci.Tudsz rajta emelni valamennyit,de sok köszönet nem lesz benne.Szerintem ne eröltesd,mert csak idegesítő rendszerösszeomlásokat fog eredményezni.Bár,ha van időd el lehet vele bohóckodni...
2012. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem érdemes emelni,legalább is nem 2,5mhz-re mert ahogy mentem biosban beállításokat,kikapcsol,majd újraindul,és nemjön be a kép csak feketén megy,kikellett vennem lapos elemet alaplapból meg a procit,várni kicsit visszapakolni,aztán visszakötni belé mindent,aztán pát automatikus resi után beindult persze megint 1,8mhz-n,de egyszer amugy sikerült 2,5ig csak akkor erősebb tápom volt,de akkor is sok volt a kékhalál és meguntam,aztán visszatettem alapra
2012. aug. 11. 11:48
 3/3 cianidetil ***** válasza:
Erről beszéltem. :D
2012. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!