Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gépemmel?...

Mit csináljak a gépemmel? Többi lent.

Figyelt kérdés
A gépemen már 2. -ra jelentkezett ez a probléma... Nos, ha elindítom a gépet, a processzorhűtőm szokatlan módom nem csak 2 másodpercig pörög hanem folyamatosan teljes fordulaton megy...A másik probléma az hogy a Monitor nem kap jelet,magyarul se kép se hang. Amikor először jelentkezett a probléma, elvittem garira a gépet, de 1 hét után azt mondták hogy semmi baja, rendesen működik a gép, és több napon keresztüli tesztek után sem jelentkeztek a problémák...csak azt kérdezték hogy melyik csatlakozóba volt bedugva a monitor. Tudom én voltam a hülye, legalább egy évig a felső (másodlagosba) volt bedugva...itthon 1 hónapig semmi probléma sem volt amíg egy LCD tévés játék után öcsém megint a rosszba dugta be a monitort...már 2 napja nem tudok mit kezdeni a géppel...Valaki segítsen ha tud legyenszíves! :) előre is kösz!
2012. aug. 10. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég érdekes hiba első körben talán reseteld a bios-t. Az alaplapon van egy lapos elem, mellette van egy két állású jumper(3 fémtüske), ebből kettőn van egy fekete kupak, a fekete kupakot rakd át úgy, hogy a középsőre, illetve az eddig szabadon álló tüskét fedje el, ha meg van várj 20-30 mp-t és rakd vissza. Próbáld elindítani a gépet.
2012. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nem veszélyes?
2012. aug. 10. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha áramtalanítod a számítógépet, akkor nem.
2012. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! most már működik! :D
2012. aug. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!