Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Tegnap vettem

Mi lehet a baja? Tegnap vettem

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy használt számítógépet. Előtte az eladó úgy hozta ki, hogy meleg volt, szóval használva volt. Hazahoztuk, és este próbáltam összetenni. Összetétele után bekapcsoltam. Megy vagy 3 másodpercet és leáll. Olyan, mintha a bekapcsológomb lenne a hibás, mintha be lenne ragadva és kikapcsolja, viszont ez után nem lehet bekapcsolni. Le kell venni az áramról a tápkábellel, és utána megint bekapcsolni, de nem jó. Mi lehet a problémája? Én a házra gyanakszom, hogy a bekapcsológomb be van nyomódva. Ahogy áramra kapcsolom, beindul magától és utána (ahogy már leírtam) leáll.

2012. aug. 10. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Akitől vetted, vedd fel vele a kapcsolatot, hogy vele történt-e már ilyen, vagy mi lehet a baja, és ha garanciásan vetted, akkor vidd vissza.
2012. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!