Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez szoftver vagy hardver...

Ez szoftver vagy hardver probléma? (Win7)

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 napban a gépem semmi üzenet nélkül fogta magát, és kikapcsolt. Azóta véletlenszerűen folyamatosan kikapcsol. Van amikor az indítás után 1-2 perccel, van amikor 1-2 órával később. Lefuttattam a víruskeresőt, és amit talált azt megtisztítottam, de ez után sem múlt el a probléma. Gondoltam benyeltem valami komolyabb vírust, és eldöntöttem,hogy újra rakom a gépet. Itt már arra gyanakodtam hogy hardver probléma, mivel a BIOS, és a Windows 7 telepítése közben és kikapcsolt magától. Szerintetek mi lehet a probléma?

2012. aug. 6. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
táp lehet szerintem a baj :S
2012. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Golan Trevize ***** válasza:
vagy túlmelegszik
2012. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, vagy a vezetékekkel vmi, egyik haveromnak is pont ez volt a baja, és a vezetékekkel volt problem
2012. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hűtéssel nem lehet probléma, kitisztítottam a gépet, figyeltem, hogy mennyire melegednek fel egyes részek és nem volt semmi vészes. Csak a táp okozhatja ezt a problémát?
2012. aug. 6. 23:05
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:
Nem csak a táp, hanem rosszul összedugott alkatrészek, hiányos földelés (hozzáér az alaplap a házhoz), zárlatos vezeték is. Ja, és még akár hibás BIOS is.
2012. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Megoldódott a probléma, a tápnak a kábele zárlatos volt, de garanciával kicserélték a tápegységet. :)
2012. aug. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!