Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem töltődik be az...

Miért nem töltődik be az operációs rendszer (android)?

Figyelt kérdés
Asus transformer prime, android 4.1 ice creame,az törént hogy bekapcsolom elkezd betöltődni a renszer és egy biznyos ponttól nem megy tovább, csak "forognak azok a körök" ha pedig ki akarom kapcsolni tartom az ujjam a gombon akkor mindig csak újraindul, próbálkoztam már a RESET-el is, de akkor is csak újra indul, de az eredény változatlan. tudna valaki segíteni vagy valami ötletet, hogy mivel lehetne próbálkozni?
2012. aug. 4. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
használtál android securityt?
2012. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen. S épp ezért tanácstalnul állok adolog előtt mert nem tudom mi történhetett. tökéletesen működöt minden gond nélkül, egyser sem fagyott le. szóva hiba néélkül, egyik este kkapcsoltam, másnap pedig be akartm kapcsolni és már nem indul.
2012. aug. 5. 20:55
 3/10 A kérdező kommentje:
gondoltm arra is hogy vírus lehet, bár abban kétekedek, de ha mégis akkor mi a teendő, mert minden lehetőséget megpróbálnék
2012. aug. 5. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
az a baj hogy számítógépnél tudnám hogy mi a teendő de androidnál (génél csökkentet mód) szerintem el kell menned szerelőhöz
2012. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
PC-nél én is tudom mi a teendő és android rendszerrel én is csak most találkoztam először szóval ez a gond, a másik gond pedig hogy nagyon messze külföldön vagyok és nem hoztam magammal semmi papírokat róla. ha otthon lennék már rég vissza vittem volna.
2012. aug. 7. 00:19
 6/10 anonim ***** válasza:
hát akkor nem tudsz mit tenni,nincs ott valaki aki ilyen dologhoz ért?
2012. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs, ez egy kis szigetecske a világ hátamögött örülök hogy internethozzáférés van. ahhoz hogy elvigyem a szervízbe még több mint egy hónap múlva lehtséges.
2012. aug. 8. 11:28
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:
Most akkor 4.1-es Android (Jelly Bean) vagy Ice Cream Sandwich (4.0.X)?
2012. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rossz a memóriám bocsánat, ice cream
2012. aug. 10. 00:44
 10/10 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem is ez annyira lényeg. de ha be tudnám kapcsoni akkr megmondanám neked a verzió számát is sőt amit csak akarsz...
2012. aug. 10. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!